Zákazková výroba

 

Ponúkame zákazkovú výrobu pre zákazníkov požadujúcich výrobky podľa vlastného návrhu, označené ich logom, vyrobené z materiálov vo firemných farbách s možnost špecifických doplnkov a zabalené podľa ich pokynov. Súčasťou zákazkovej výroby je modelácia vzorky, príprava technickej a strihovej dokumentácie.
Doba spracovania závisí od rozsahu a náročnosti zákazky. Naša výrobná kapacita ponúka kvalitnú a profesionálnu výrobu preverenú dlhoročnou tradíciou.

Proces zákazkovej výroby textilu

Výroba textilu pozostáva z troch základných etáp:

Predvýrobná etapa výroby

Prvým krokom predvýrobnej etapy výroby je príjem dopytu od zákazníka - dochádza k presnej špecifikácii podrobností zákazky. Typicky sa jedná o špecifikáciu predmetu zákazky, finančné zabezpečenie (záloha), poskytnutie ponukového rozpočtu, detaily zmluvy či termín dokončenia. Predvýrobná etapa sa následne rozpadá do nasledujúcich troch častí:

1. Konštrukčná časť - v tejto časti je vytvorená skica alebo grafický nákres s technickým popisom

2. Technologicko-organizačná časť - dochádza k výpisu materiálu potrebného na výrobu a časový fond potrebný na zhotovenie zákazky. Ďalej je v tejto časti vytvorený pracovný postup a inštrukcie.

3. Ekonomická časť - v tejto časti sú stanovované náklady na materiál, mzdové náklady a je určovaná konečná cena výrobku. Ekonomická časť sa môže vyskytovať aj na úplnom začiatku, a to z toho dôvodu, aby sme mohli záujemcovi oznamovať cenu.

Výrobná etapa:

Vo výrobnej etape výroby dochádza k premene vstupov na výstup. V tejto etape dochádza k zhotoveniu výrobku, ktorý tak dostáva svoju finálnu podobu a presúva sa do tretej etapy.

Odbytová etapa výroby:

V odbytovej etape je realizovaná doprava výrobku a následná fakturácia. Fakturáciou je proces výroby uzavretý.

Kontaktujte nás

Môžete nám napísať prostredníctvom tohto kontaktného formulára alebo navštíviť naše ústredie. Náš tím neustále hľadá spätné väzby a pripomienky, aby zlepšil kvalitu naších služieb.
Naša pracovná doba je od pondelka do piatku od 7:00 do 15:00 (okrem sviatkov a víkendov).

 

Adresa

RUTEX TRADE s.r.o.Drietoma 703913 03 Drietoma

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok: 7:00 - 15:00

Telefón

+421 32 6499416

Email

obchod@rutex.sk

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

 

x

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie