Zákazková výroba

 

Ponúkame zákazkovú výrobu pre zákazníkov požadujúcich výrobky podľa vlastného návrhu, označené ich logom, vyrobené z materiálov vo firemných farbách s možnost špecifických doplnkov a zabalené podľa ich pokynov. Súčasťou zákazkovej výroby je modelácia vzorky, príprava technickej a strihovej dokumentácie.
Doba spracovania závisí od rozsahu a náročnosti zákazky. Naša výrobná kapacita ponúka kvalitnú a profesionálnu výrobu preverenú dlhoročnou tradíciou.

Proces zákazkovej výroby textilu

Výroba textilu pozostáva z troch základných etáp:

Predvýrobná etapa výroby

Prvým krokom predvýrobnej etapy výroby je príjem dopytu od zákazníka - dochádza k presnej špecifikácii podrobností zákazky. Typicky sa jedná o špecifikáciu predmetu zákazky, finančné zabezpečenie (záloha), poskytnutie ponukového rozpočtu, detaily zmluvy či termín dokončenia. Predvýrobná etapa sa následne rozpadá do nasledujúcich troch častí:

1. Konštrukčná časť - v tejto časti je vytvorená skica alebo grafický nákres s technickým popisom

2. Technologicko-organizačná časť - dochádza k výpisu materiálu potrebného na výrobu a časový fond potrebný na zhotovenie zákazky. Ďalej je v tejto časti vytvorený pracovný postup a inštrukcie.

3. Ekonomická časť - v tejto časti sú stanovované náklady na materiál, mzdové náklady a je určovaná konečná cena výrobku. Ekonomická časť sa môže vyskytovať aj na úplnom začiatku, a to z toho dôvodu, aby sme mohli záujemcovi oznamovať cenu.

Výrobná etapa:

Vo výrobnej etape výroby dochádza k premene vstupov na výstup. V tejto etape dochádza k zhotoveniu výrobku, ktorý tak dostáva svoju finálnu podobu a presúva sa do tretej etapy.

Odbytová etapa výroby:

V odbytovej etape je realizovaná doprava výrobku a následná fakturácia. Fakturáciou je proces výroby uzavretý.

Kontaktujte nás

Môžete nám napísať prostredníctvom tohto kontaktného formulára alebo navštíviť naše ústredie. Náš tím neustále hľadá spätné väzby a pripomienky, aby zlepšil kvalitu naších služieb.
Naša pracovná doba je od pondelka do piatku od 7:00 do 15:00 (okrem sviatkov a víkendov).

 

Adresa

RUTEX TRADE s.r.o.Drietoma 703913 03 Drietoma

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok: 7:00 - 15:00

Telefón

+421 32 6499416

Email

obchod@rutex.sk

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: